#90

Šálek s podšálkem zdobený rostlinými ornamenty a iniciálami francouzského krále Ludvíka Filipa

#90

Porcelain and fine Ceramics
311 zobrazení
7 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
31. 3. 2021 18:00

1. polovina 19. století

Francie, Sévres, porcelán, glazováno, malováno, značeno, výška 6 cm,