Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#81
Zeleno hnědá keramická miska s hlavou dívky
#81
Porcelain and fine Ceramics
276 zobrazení
4 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
31. 3. 2021 18:00
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
přelom 19. a 20. století
Čechy, Dubí u Teplic, Bloch, secesní styl, glazováno, značeno, délka 30 cm,
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript