#79

Fajánsový květináč s modře malovanou korunkou

#79

Porcelain and fine Ceramics
323 zobrazení
2 400 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
31. 3. 2021 18:00

2. polovina 19. století

Francie, Nancy, Gallé, pod korunkou latinský nápis: Všechno nebo nic, značeno, poškozeno, výška 24 cm,