Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#54
4
Zlato hnědá váza se zlaceným proužkem
#54
4
Glass
1 limit
326 zobrazení
3 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
31. 3. 2021 18:00
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
2. polovina 20. století
Čechy, Karlovy Vary, Moser, fasetově broušeno, značeno, výška 20 cm,
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript