Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#51
Opálová váza s fialovými vlákny a zeleným květem
#51
Glass
267 zobrazení
4 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
31. 3. 2021 18:00
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
20. léta 20. století
Čechy, Lenora, secesní styl, opleteno vlákny, květ skleněná intarzie, výška 13 cm,
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript