Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#50
Fialová mísa s dekorem tančících a hrajících žen
#50
Glass
280 zobrazení
3 900 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
31. 3. 2021 18:00
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
30. léta 20. století
Čechy, Nový Bor, styl art deco, leptáno, zlaceno, tak zvaná oroplastika ve stylu Moseru, značeno, průměr 20 cm,
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript