#50

Fialová mísa s dekorem tančících a hrajících žen

#50

Glass
280 zobrazení
3 900 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
31. 3. 2021 18:00

30. léta 20. století

Čechy, Nový Bor, styl art deco, leptáno, zlaceno, tak zvaná oroplastika ve stylu Moseru, značeno, průměr 20 cm,