#45

Fialová vázička bohatě rytá květy máku

#45

Glass
405 zobrazení
12 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
31. 3. 2021 18:00

přelom 19. a 20. století

Čechy, Karlovy Vary, Moser, secesní styl, zlacení na okrajích, výška 10 cm,