Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#44
Párové vázy z opálového skla s malbou hodnostářů
#44
Glass
269 zobrazení
5 500 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
31. 3. 2021 18:00
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
2. polovina 19. století
Francie, neorenesanční styl, malováno zlaceno, výška 28 cm,
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript