#44

Párové vázy z opálového skla s malbou hodnostářů

#44

Glass
269 zobrazení
5 500 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
31. 3. 2021 18:00

2. polovina 19. století

Francie, neorenesanční styl, malováno zlaceno, výška 28 cm,