#43

Źluto hnědá dóza s víkem zdobená Amazonkami

#43

Glass
309 zobrazení
7 500 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
31. 3. 2021 18:00

20.-30. léta 20. století

Čechy, Karlovy Vary, Moser, styl art deco, dóza na kulovitých nožkách, leptáno, zlaceno, tak zvaná oroplastika, značeno, průměr 18 cm,