Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#346
Milo (Lopez, Miguel Fernando) *1955
#346
Sculptures, Figures
258 zobrazení
4 500 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
31. 3. 2021 18:00
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
Baletka na špičkách, bronz na černém kamenu, výška 30 cm, signováno v bronzu, značeno JB Paris, pozdější odlitek,
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript