#344

Masse, Charles (1855-1913)

Masse, Charles (1855-1913)
Masse, Charles (1855-1913)
Masse, Charles (1855-1913)
Masse, Charles (1855-1913)
#344

Masse, Charles (1855-1913)

Sculptures, Figures
233 zobrazení
6 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
31. 3. 2021 18:00

Muž s kordem, patinovaná kovová kompozice na dřevěném podstavci, výška 61 cm, značeno štítkem na podstavci, ve francouzštině nápis: „Věc cti pode Masse“, signováno ve hmotě, francouzský sochař,