Nazí chlapci a dívka na pláži, olej na dřevěné desce, 45x36 cm, rámováno, vzadu razítko z Paříže a kresba tužkou s motivem světice, signováno vpravo dole, obraz z pozůstalosti J.W. Mezerové,