prodáno za: 8 000 CZK
vyvolávací cena: 8 000 CZK

327. Mezerová –Winterová, Julie (1893-1980)

Nazí chlapci a dívka na pláži, olej na dřevěné desce, 45x36 cm, rámováno, vzadu razítko z Paříže a kresba tužkou s motivem světice, signováno vpravo dole, obraz z pozůstalosti J.W. Mezerové,

*****9 8 000 CZK 31. 03. 2021 19:26:39