#274

Anonym

Anonym
#274

Anonym

302 zobrazení
20 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
31. 3. 2021 18:00

1. třetina 20. století

Holanďanky na pláži při sběru mořských plodů, olej na plátně, 78x118 cm, rámováno v dekorativním rámu, signováno vpravo dole nečitelně, mírně poškozeno, holandský malíř,