Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#272
2
Augustin Josef Ekart
(1879)
Holandští rybáři u písečného břehu
#272
2
Augustin Josef Ekart
(1879)
1 limit
273 zobrazení
4 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
31. 3. 2021 18:00
Augustin Josef Ekart
Prohlédnout autora
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
Holandští rybáři u písečného břehu, tempera na kartonu, 34x48 cm, rámováno pod sklem, signováno vlevo dole,
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript