#272

Augustin Josef Ekart
(1879)

Holandští rybáři u písečného břehu

Ekart, Josef Augustin *1879
#272

Augustin Josef Ekart
(1879)

1 limit
273 zobrazení
4 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
31. 3. 2021 18:00

Holandští rybáři u písečného břehu, tempera na kartonu, 34x48 cm, rámováno pod sklem, signováno vlevo dole,