#269

Mezerová –Winterová, Julie (1893-1980)

#269

347 zobrazení
7 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
31. 3. 2021 18:00

Sedící dívka v šatech, olej na plátně, 74x50 cm, rámováno, obraz z pozůstalosti J.W. Mezerové,