Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#268
2
Mezerová–Winterová, Julie (1893-1980)
#268
2
278 zobrazení
2 500 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
31. 3. 2021 18:00
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
Tanečníci, perokresba kolorovaná akvarelem, 38x54 cm, rámováno pod sklem, obraz z pozůstalosti J.W. Mezerové,
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript