#266

Václav Stein
(1917 – 1944)

Pohled na Hradčany se zamrzlou Vltavou

Stein, Václav (1917-1944)
#266

Václav Stein
(1917 – 1944)

314 zobrazení
3 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
31. 3. 2021 18:00

Pohled na Hradčany se zamrzlou Vltavou, olej na plátně, 47x69 cm, rámováno, signováno vpravo dole,