Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#261
3
Šunken (Schunken), Mikuláš V.
#261
3
Šunken (Schunken), Mikuláš V.
403 zobrazení
180 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
31. 3. 2021 18:00
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
přelom 17. a 18. století
Šalamounův soud, olej na plátně, rámováno, 130x200 cm, kopie podle Rubense, barokní dobové dílo českého autora, který působil v Kutné Hoře,
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript