#261

Šunken (Schunken), Mikuláš V.

Šunken (Schunken), Mikuláš V.
Šunken (Schunken), Mikuláš V.
Šunken (Schunken), Mikuláš V.
Šunken (Schunken), Mikuláš V.
#261

Šunken (Schunken), Mikuláš V.

403 zobrazení
180 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
31. 3. 2021 18:00

přelom 17. a 18. století

Šalamounův soud, olej na plátně, rámováno, 130x200 cm, kopie podle Rubense, barokní dobové dílo českého autora, který působil v Kutné Hoře,