vyvolávací cena: 180 000 CZK

261. Šunken (Schunken), Mikuláš V.

Šalamounův soud, olej na plátně, rámováno, 130x200 cm, kopie podle Rubense, barokní dobové dílo českého autora, který působil v Kutné Hoře,

rok přelom 17. a 18. století