Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#222
7
Stretti-Zamponi, Jaromír (1882-1959)
#222
7
Prints, Photographs and Drawings
391 zobrazení
7 500 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
31. 3. 2021 18:00
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
Trh na Staroměstském náměstí v Praze, litografie, 37x33 cm, rámováno pod sklem, paspartováno, signováno vpravo dole dole, značeno vlevo dole na desce,
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript