prodáno za: 7 500 CZK
vyvolávací cena: 5 000 CZK

222. Stretti-Zamponi, Jaromír (1882-1959)

Trh na Staroměstském náměstí v Praze, litografie, 37x33 cm, rámováno pod sklem, paspartováno, signováno vpravo dole dole, značeno vlevo dole na desce,

*****9 7 500 CZK 31. 03. 2021 19:03:31