#222

Stretti-Zamponi, Jaromír (1882-1959)

#222

Prints, Photographs and Drawings
391 zobrazení
7 500 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
31. 3. 2021 18:00

Trh na Staroměstském náměstí v Praze, litografie, 37x33 cm, rámováno pod sklem, paspartováno, signováno vpravo dole dole, značeno vlevo dole na desce,