Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#218
8
Johann Müller
Mapa Čech
#218
8
Johann Müller
Mapa Čech
Prints, Photographs and Drawings
315 zobrazení
6 500 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
31. 3. 2021 18:00
Johann Müller
Prohlédnout autora
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
přelom 17. a 18. století
Mapa Čech, kolorovaná mědirytina, 41x55 cm, rámováno pod sklem, vpravo nahoře český lev, vlevo dole kartuš s postavami,
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript