#218

Johann Müller

Mapa Čech

Müller, Johann Christoph (1673-1721)
#218

Johann Müller

Mapa Čech

Prints, Photographs and Drawings
315 zobrazení
6 500 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
31. 3. 2021 18:00

přelom 17. a 18. století

Mapa Čech, kolorovaná mědirytina, 41x55 cm, rámováno pod sklem, vpravo nahoře český lev, vlevo dole kartuš s postavami,