#217

August Haun
(1815 – 1894)

Pohled na klášter ve Vyšším Brodě

Haun, August (1815-1894)
#217

August Haun
(1815 – 1894)

Prints, Photographs and Drawings
234 zobrazení
2 500 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
31. 3. 2021 18:00

2. polovina 19. století

Pohled na klášter ve Vyšším Brodě, kolorovaná litografie na papíře, 20x27 cm, rámováno pod sklem, paspartováno, značeno vpravo dole na desce, dole popis, zhotovil W. Korn v Berlíně,