#216

Šimon, Tavík František (1877-1942)

#216

Prints, Photographs and Drawings
311 zobrazení
6 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
31. 3. 2021 18:00

Pohled na Hradčany z Karlova mostu, barevný dřevořez na papíře, 35x46 cm, rámováno pod sklem v dekorativním rámu, signováno vpravo dole, vlevo dole značeno na desce,