#211

Johann Baptista Homann
(1664 – 1724)

Mapa okolí Olomouce

Homann, Johann Baptist (1664-1724)
#211

Johann Baptista Homann
(1664 – 1724)

Mapa okolí Olomouce

Prints, Photographs and Drawings
269 zobrazení
5 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
31. 3. 2021 18:00

přelom 17. a 18. století

Mapa okolí Olomouce, mědirytina na papíře, částečně kolorováno akvarelem, 51x58 cm, rámováno pod sklem, vlevo nahoře kartuš s výjevem lovu na medvěda, dole nápis: „Circuli Olomucensis Pars Borealis“,