rok | přelom 17. a 18. století |
Mapa okolí Olomouce, mědirytina na papíře, částečně kolorováno akvarelem, 51x58 cm, rámováno pod sklem, vlevo nahoře kartuš s výjevem lovu na medvěda, dole nápis: „Circuli Olomucensis Pars Borealis“,