#210

Anonym

Anonym
#210

Anonym

Prints, Photographs and Drawings
211 zobrazení
500 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
31. 3. 2021 18:00

polovina 19 století

Pohled na zpívající fontánu u pražského Belvedéru, ocelorytina na papíře, 10x13 cm, rámováno pod sklem, značeno dole v němčině,