Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#209
Johann Gabriel Friedrich Poppel
(1807 – 1882)
Zámecké náměstí v Teplicích
#209
(1807 – 1882)
Zámecké náměstí v Teplicích
Prints, Photographs and Drawings
236 zobrazení
700 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
31. 3. 2021 18:00
Prohlédnout autora
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
datováno 1840
Zámecké náměstí v Teplicích, ocelorytina na papíře, 8x11 cm, rámováno pod sklem, značeno dole v němčině, podle předlohy Carla Würbse,
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript