#209

Johann Gabriel Friedrich Poppel
(1807 – 1882)

Zámecké náměstí v Teplicích

Poppel, Johann (1807-1882)
#209

(1807 – 1882)

Zámecké náměstí v Teplicích

Prints, Photographs and Drawings
236 zobrazení
700 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
31. 3. 2021 18:00

datováno 1840

Zámecké náměstí v Teplicích, ocelorytina na papíře, 8x11 cm, rámováno pod sklem, značeno dole v němčině, podle předlohy Carla Würbse,