Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#206
Rybička, J. (XIX.)
#206
Rybička, J. (XIX.)
Prints, Photographs and Drawings
1 limit
245 zobrazení
800 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
Vyvolávací cena: 800 Kč
31. 3. 2021 18:00
eAukce starožitnosti a umění
Aukční katalog
polovina 19. století
Zřícenina hradu Okoř, ocelorytina na papíře, 14x17,5 cm, rámováno pod sklem, značeno dole v češtině, podle předlohy Wilhelma Kandlera
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript