#206

Rybička, J. (XIX.)

Rybička, J. (XIX.)
#206

Rybička, J. (XIX.)

Prints, Photographs and Drawings
1 limit
245 zobrazení
800 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
Vyvolávací cena: 800 Kč
31. 3. 2021 18:00

polovina 19. století

Zřícenina hradu Okoř, ocelorytina na papíře, 14x17,5 cm, rámováno pod sklem, značeno dole v češtině, podle předlohy Wilhelma Kandlera