#203

Josef Mayer
(1895)

Pohled na Hradčany z Petřína

Mayer Josef (1895-1952)
Mayer Josef (1895-1952)
Mayer Josef (1895-1952)
#203

Josef Mayer
(1895)

Pohled na Hradčany z Petřína

Prints, Photographs and Drawings
272 zobrazení
1 200 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
31. 3. 2021 18:00

Pohled na Hradčany z Petřína, barevný lept, 20x24 cm, rámováno pod sklem, paspartováno, signováno vpravo dole,