#202

Johann Gabriel Friedrich Poppel
(1807 – 1882)

Interiér Zemského sálu na Pražském hradě

Poppel, Johann (1807-1882)
#202

(1807 – 1882)

Prints, Photographs and Drawings
234 zobrazení
800 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
Vyvolávací cena: 800 Kč
31. 3. 2021 18:00

datováno 1840

Interiér Zemského sálu na Pražském hradě, ocelorytina na papíře, 10,5x15 cm, rámováno pod sklem, značeno dole v němčině, podle předlohy Ludwiga Langeho