#2

Stříbrný hrníček s vyobrazením hrajících si andělů

#2

Used Objects and Toys
398 zobrazení
2 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
31. 3. 2021 18:00

2. polovina 19. století

Německo, neorenesanční styl, puncováno Německou a Rakousko-Uherskou značkou, Ag 800/1000, hmotnost 129,66 g,