#16

Mosazná lampa na zeď s třemi porcelánovými stínidly

#16

Used Objects and Toys
395 zobrazení
11 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
31. 3. 2021 18:00

počátek 20. století

Německo, litofanie s vyobrazením postav po prosvícení, jedna litofanie mírně poškozená, konstrukce mosaz plasticky zdobená v klasicistním stylu, výška 50 cm,