#136

Stojící velká dáma s madolínou

#136

Porcelain and fine Ceramics
296 zobrazení
27 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
31. 3. 2021 18:00

20. léta 20. století

Německo, Bavorsko, Rosenthal, porcelán, malováno pod glazurou i na glazuře, značeno, tlačená značka modeléra Rudolf Marcuse, číslo modelu K 328, výška 43 cm,