vyvolávací cena: 27 000 CZK

136. Stojící velká dáma s madolínou

Německo, Bavorsko, Rosenthal, porcelán, malováno pod glazurou i na glazuře, značeno, tlačená značka modeléra Rudolf Marcuse, číslo modelu K 328, výška 43 cm,

rok 20. léta 20. století