#120

Porcelánový šálek s podšálkem malovaný zlatými listy

#120

Porcelain and fine Ceramics
315 zobrazení
3 000 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
31. 3. 2021 18:00

počátek 19. století

Čechy, Loket, biedermeierovský styl, nejstarší značka manufaktury, glazováno, značeno, výška 8 cm,