vyvolávací cena: 3 000 CZK

120. Porcelánový šálek s podšálkem malovaný zlatými listy

Čechy, Loket, biedermeierovský styl, nejstarší značka manufaktury, glazováno, značeno, výška 8 cm,

rok počátek 19. století