#1

Dvě stříbrné lžičky zdobené emaily

#1

Used Objects and Toys
498 zobrazení
1 300 Kč
U sv. Valentina, v.o.s.
U sv. Valentina, v.o.s.
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
31. 3. 2021 18:00

polovina 20. století

Rusko, sovětský a československý punc, Ag 875/1000, hmotnost 45,05 g,