1 300 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

Rusko, sovětský a československý punc, Ag 875/1000, hmotnost 45,05 g,

2 000 CZK
vyvolávací cena:
1 900 CZK

Německo, neorenesanční styl, puncováno Německou a Rakousko-Uherskou značkou, Ag 800/1000, hmotnost..

vyvolávací cena:
1 200 CZK

Čechy, rukojeť hnědo bílý achát, naběračka zdobená leptáním, stříbřeno, délka 25 cm,

800 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

Střední Evropa, plasticky zdobeno, Ag 800/1000, celková hmotnost 55,40 g,

vyvolávací cena:
800 CZK

Čechy, neorokokový styl, plasticky zdobeno, oválný tvar, kroužek na zavěšení a stojánek na stůl,..

vyvolávací cena:
3 200 CZK

Francie, pokryto modrým emailem, medailony s malbou květin, perleťové kroužky v místě..

vyvolávací cena:
2 200 CZK

Francie, mosaz pokrytá destičkami s perleti, šířka 10 cm,

vyvolávací cena:
5 500 CZK

Francie, porcelán malovaný medailonem s květinami, mosazná montáž, celková výška včetně cylidru 65..

vyvolávací cena:
12 900 CZK

Švédsko, plasticky zdobeno v neobarokním stylu, značeno výrobcem „Gunnar Fjeld“, Ag 830/1000,..

vyvolávací cena:
6 000 CZK

Rakousko-Uhersko, secesní styl, plasticky zdobeno, výška 34 cm,

vyvolávací cena:
8 000 CZK

Německo, Durynsko, Simon a Halbig, panenka oblečená v českém lidovém kroji, tělo lisovaná hmota,..

vyvolávací cena:
9 000 CZK

Francie, Unis, kloubové tělo, lisovaná hmota, dřevo, výška 45 cm,

vyvolávací cena:
8 500 CZK

Německo, Durynsko, značeno AB, kloubové tělo lisovaná hmota, dřevo, výška 80 cm.

11 000 CZK
vyvolávací cena:
11 000 CZK

Čechy, biedermeierovský styl, víčko pasticky zdobeno květinami, konvička zdobená rytím, Ag..

vyvolávací cena:
1 200 CZK

Rakousko-Uhersko, kulatý půdorys, černý lak, malba na víčku, průměr 8 cm,

vyvolávací cena:
11 000 CZK

Německo, litofanie s vyobrazením postav po prosvícení, jedna litofanie mírně poškozená, konstrukce..

vyvolávací cena:
1 200 CZK

Rakousko, plasticky zdobeno, barevně glazováno, víčko mírně poškozeno, výška 21 cm

vyvolávací cena:
1 400 CZK

Německo, Bavorsko, , nápis v němčině: „Pozdrav z Mnichova“, plasticky zdobeno, modře glazováno,..