vyvolávací cena:
8 500 CZK

Čechy, broušené laločnaté okraje, broušené fasety, bohatá malba, neorenesační styl, výška 37 cm,

vyvolávací cena:
8 000 CZK

Čechy, Nový Bor, neobarokní styl, fasetově broušené a ryté křišťálové sklo přecházející do modré,..

vyvolávací cena:
7 500 CZK

Čechy, Karlovy Vary, Moser, styl art deco, dóza na kulovitých nožkách, leptáno, zlaceno, tak zvaná..

vyvolávací cena:
5 500 CZK

Francie, neorenesanční styl, malováno zlaceno, výška 28 cm,

vyvolávací cena:
12 000 CZK

Čechy, Karlovy Vary, Moser, secesní styl, zlacení na okrajích, výška 10 cm,

vyvolávací cena:
14 000 CZK

Čechy, Klášterský Mlýn, Loetz, secesní styl, kamejové sklo, signováno Richard, výška 28 cm,

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Čechy, Nový Bor, styl art deco, broušené čočky a pruhy, průměr 20 cm,

vyvolávací cena:
35 000 CZK

Čechy, fasetově broušeno, pruh s rytinou veduty Prahy po celém obvoudu vázy, signováno Josef..

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Čechy, Nový Bor, styl art deco, výška 20 cm,

vyvolávací cena:
3 900 CZK

Čechy, Nový Bor, styl art deco, leptáno, zlaceno, tak zvaná oroplastika ve stylu Moseru, značeno,..

vyvolávací cena:
4 000 CZK

Čechy, Lenora, secesní styl, opleteno vlákny, květ skleněná intarzie, výška 13 cm,

vyvolávací cena:
3 500 CZK
vyvolávací cena:
5 500 CZK

Čechy, Harrachov, secesní styl, irizované sklo malované dekorem kosatců, výška 19 cm,

3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Čechy, Karlovy Vary, Moser, fasetově broušeno, značeno, výška 20 cm,

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Čechy, tak zvané amalgamové sklo, barveno zevnitř, na povrchu malováno a zdobeno nálepy, výška 17..

vyvolávací cena:
3 500 CZK

Čechy, Kamenický Šenov, secesní styl, výška 23 cm,

5 500 CZK
vyvolávací cena:
5 500 CZK

Čechy, Kamenický Šenov, rokokový styl, broušená noha poháru, výška 21 cm,

vyvolávací cena:
3 500 CZK

Čechy, Harrachov, secesní styl, válcovitý tvar, výška 15,5 cm,