vyvolávací cena:
3 500 CZK

Čechy, Dalovice, bohatě malováno a zlaceno, výška 9 cm, vynikající stav,

vyvolávací cena:
2 400 CZK

Francie, Nancy, Gallé, pod korunkou latinský nápis: Všechno nebo nic, značeno, poškozeno, výška 24..

vyvolávací cena:
3 200 CZK

Čechy, Loket, glazováno, malováno, značeno, výška 17 cm,

vyvolávací cena:
4 000 CZK

Čechy, Dubí u Teplic, Bloch, secesní styl, glazováno, značeno, délka 30 cm,

vyvolávací cena:
5 500 CZK

Německo, Durynsko, Volkstedt-Rudolstadt, porcelán, glazováno, malováno, značeno, výška 21 cm,

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Československo, Borsdorf, styl art deco, glazovaná značená keramika, určeno k zavěšení na zeď,..

vyvolávací cena:
2 400 CZK

Německo, Bavorsko, Rosenthal, glazováno, malováno, značeno, modelér Küster, délka 7 cm,

3 500 CZK
vyvolávací cena:
3 500 CZK

Německo, Durynsko, Sitzendorf, styl art deco, porcelán, glazováno, malováno, značeno, délka cm 16..

vyvolávací cena:
4 000 CZK

Německo dnes Polsko, Bunzlau (Boleslav), kamenina, plasticky zdobeno květinami, černě glazováno,..

1 500 CZK
vyvolávací cena:
1 400 CZK

Čechy, Duchcov, Royal Dux, bruselský styl, porcelán, glazováno, značeno, výška 38 cm,

2 200 CZK
vyvolávací cena:
2 200 CZK

Čechy, glazováno, malováno, celková výška 9 cm,

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Čechy, porcelán, glazováno, malováno, výška 14 cm,

vyvolávací cena:
7 000 CZK

Francie, Sévres, porcelán, glazováno, malováno, značeno, výška 6 cm,

vyvolávací cena:
18 000 CZK

Německo, Sasko, Míšeň, číslo modelu C 97, pořadí s formy 127, číslo malíře 55, porcelán,..

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Čechy, Březová (Pirkenhammer), porcelán, glazováno, malováno, značeno, výška 16 cm,

vyvolávací cena:
2 200 CZK

Maďarsko, Hollóháza, glazováno, malováno, výška 30 cm,

3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Čechy, Duchcov, Royal Dux, glazováno, malováno, výška 33 cm,

5 500 CZK
vyvolávací cena:
5 500 CZK

Německo, Bavorsko, Rosenthal, plasticky tvarováno, glazováno, zdobeno uměleckým potiskem, 6 šálků..