vyvolávací cena:
9 000 CZK

Dáma s psíkem, patinovaný bronz, výška 43cm, signováno v bronzu nečitelně, francouzský sochař,

vyvolávací cena:
11 000 CZK

Chlapeček s knihou, patinovaný bronz, na šedém mramoru, obličej vyřezaný ze slonoviny, výška 17,5..

vyvolávací cena:
6 500 CZK

Jelen s laní a kolouškem, patinovaná kovová kompozice, na černém onyxovém podstavci celková délka ..

vyvolávací cena:
3 900 CZK

Velký akt dámy s lyrou, zlatě patinovaná sochařská sádra, vžška 74 cm, signováno ve hmotě,

vyvolávací cena:
23 000 CZK

Bronzová nahá dívka s kolouškem na mramorové míse, patinovaný bronz, výška sochy 24 cm, délka mísy..

vyvolávací cena:
4 000 CZK

Sedící nahý chlapec s kachnou, bronz, výška 15 cm, rakouský sochař,

vyvolávací cena:
8 000 CZK

Nahý chlapec - lovec s puškou a bažanty, bronz na žlutém, hnědě žilkovaném mramorovém podstavci,..

vyvolávací cena:
4 200 CZK

Stojící nahý chlapec se stuhou, bronz na černém onyxovém podstavci výška 26 cm, francouzský sochař,

vyvolávací cena:
8 000 CZK

Turek hlídající otroky, bronz, výška 29 cm, zhotoveno podle sousoší z Karlova mostu v Praze, český..

vyvolávací cena:
4 000 CZK

Busta holandské dívky, patinovaná keramika, výška 36 cm, signováno ve hmotě, německý sochař..

4 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Dřevěné stojící jezulátko, polychromované dřevo, výška 39 cm, český sochař,

vyvolávací cena:
6 000 CZK

Muž s kordem, patinovaná kovová kompozice na dřevěném podstavci, výška 61 cm, značeno štítkem na..

9 000 CZK
vyvolávací cena:
9 000 CZK

Bronzový drak, patinovaný bronz, výška 40 cm, upraveno jako chrlič, Čína,

vyvolávací cena:
4 500 CZK

Baletka na špičkách, bronz na černém kamenu, výška 30 cm, signováno v bronzu, značeno JB Paris,..

500 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Mosazná maska s vyobrazením indického boha, mosaz, výška 13 cm, hinduistický bůh,

vyvolávací cena:
12 000 CZK

Stojící nahá dívka, patinovaný bronz na černém bíle žilkovaném mramoru válcovitého tvaru, výška 36..

vyvolávací cena:
500 CZK

Malý mosazný budha, mosaz, výška 6 cm, Indie,