vyvolávací cena:
180 000 CZK

Šalamounův soud, olej na plátně, rámováno, 130x200 cm, kopie podle Rubense, barokní dobové dílo..

vyvolávací cena:
220 000 CZK

Baletka na židli, olej na plátně, 78x59 cm, rámováno v dekorativním rámu, značeno štítkem,..

3 200 CZK
vyvolávací cena:
2 800 CZK

Dáma s květinami, miniatura, kvaš na slonovině, ovál 13x11 cm, rámováno pod sklem, rámeček..

vyvolávací cena:
2 000 CZK

Tančící pár, akvarel na papíře, 55x38 cm, rámováno pod sklem, obraz z pozůstalosti J.W. Mezerové,

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Pohled na Mosteckou věž a kostel sv. Mikuláše na Malé Straně, olej na plátně, 66x54 cm, rámováno,..

3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Pohled na Hradčany se zamrzlou Vltavou, olej na plátně, 47x69 cm, rámováno, signováno vpravo dole,

vyvolávací cena:
5 500 CZK

Sedící muž, pastel na papíře, 60x45 cm, rámováno pod sklem, signováno vlevo dole,

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Tanečníci, perokresba kolorovaná akvarelem, 38x54 cm, rámováno pod sklem, obraz z pozůstalosti..

7 000 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Sedící dívka v šatech, olej na plátně, 74x50 cm, rámováno, obraz z pozůstalosti J.W. Mezerové,

vyvolávací cena:
5 500 CZK

Voják s mečem a dívka s trubkou, akvarel na papíře, ovál 15x10 cm, rámováno pod sklem,..

vyvolávací cena:
6 500 CZK

Ineriér dřevěného kostela, olej na kartonu, 44x53 cm, rámováno, vzadu razítko s označením kartonu,

4 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Holandští rybáři u písečného břehu, tempera na kartonu, 34x48 cm, rámováno pod sklem, signováno..

vyvolávací cena:
12 000 CZK

Půlpostava dámy, akvarel na papíře, 60 x 43 cm, rámováno pod sklem, paspartováno, signováno vpravo..

vyvolávací cena:
20 000 CZK

Holanďanky na pláži při sběru mořských plodů, olej na plátně, 78x118 cm, rámováno v dekorativním..

vyvolávací cena:
3 000 CZK

Pohled na Hradčany s Karlovým mostem, akvarel na papíře, 35x48 cm, rámováno pod sklem, signováno..

vyvolávací cena:
12 000 CZK

Rybář s prutem na loďce, olej na plátně, 74x170 cm, adjustováno v blind rámu, signováno vpravo dole,

19 000 CZK
vyvolávací cena:
19 000 CZK

Chalupy se stromy, olej na kartonu, 36x48 cm, rámováno pod sklem, signováno vlevo dole,

vyvolávací cena:
15 000 CZK

Moře s kameny, olejová tempera na kartonu, 48x64 cm, rámováno pod sklem, signováno vpravo dole..