800 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

Interiér Zemského sálu na Pražském hradě, ocelorytina na papíře, 10,5x15 cm, rámováno pod sklem,..

vyvolávací cena:
1 200 CZK

Pohled na Hradčany z Petřína, barevný lept, 20x24 cm, rámováno pod sklem, paspartováno, signováno..

vyvolávací cena:
4 500 CZK

Stromy se starým městem u moře, černobílý dřevoryt, 42x55 cm, rámováno pod sklem, signováno vpravo..

800 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

Valdštejnský palác v Praze, ocelorytina na papíře, 9,5x16,5 cm, rámováno pod sklem, značeno dole v..

800 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

Zřícenina hradu Okoř, ocelorytina na papíře, 14x17,5 cm, rámováno pod sklem, značeno dole v..

2 500 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Pohled na Malou Stranu z Vrbatovské zahrady, lept na papíře, 17x22 cm, rámováno pod sklem,..

vyvolávací cena:
800 CZK

Interiér Staronové synagogy v Praze, ocelorytina na papíře, 15,5x9,5 cm, rámováno pod sklem,..

vyvolávací cena:
700 CZK

Zámecké náměstí v Teplicích, ocelorytina na papíře, 8x11 cm, rámováno pod sklem, značeno dole v..

vyvolávací cena:
500 CZK

Pohled na zpívající fontánu u pražského Belvedéru, ocelorytina na papíře, 10x13 cm, rámováno pod..

5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Mapa okolí Olomouce, mědirytina na papíře, částečně kolorováno akvarelem, 51x58 cm, rámováno pod..

vyvolávací cena:
6 500 CZK

Hlava muže - Homér, litografie, 40x30 cm, rámováno pod sklem, paspartováno, signováno vlevo dole,..

vyvolávací cena:
1 800 CZK

Pohled na Radnické schody a Strahovský klášter, barevný dřevořez na papíře, 40x30 cm, rámováno pod..

vyvolávací cena:
1 800 CZK

Portrét Michelangela, litografie na papíře, 19x13 cm, adjustováno pod sklem, paspartováno,..

vyvolávací cena:
1 500 CZK

Pohled na Hradčany z Karlova mostu, barevný lept, 29x32 cm, rámováno pod sklem, paspartováno,..

6 000 CZK
vyvolávací cena:
4 500 CZK

Pohled na Hradčany z Karlova mostu, barevný dřevořez na papíře, 35x46 cm, rámováno pod sklem v..

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Pohled na klášter ve Vyšším Brodě, kolorovaná litografie na papíře, 20x27 cm, rámováno pod sklem,..

6 500 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Mapa Čech, kolorovaná mědirytina, 41x55 cm, rámováno pod sklem, vpravo nahoře český lev, vlevo..

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Pohled na Kutnou Horu, kolorovaná litografie na papíře, 20x26 cm, rámováno pod sklem,..