datum aukce 29. 11. 2018 18:00
123
prodáno za: 130 000 CZK
vyvolávací cena: 130 000 CZK

221. Kirschnerová Marie Louisa (1852-1931)

Na břehu řeky - Jarní pouštění lodiček, 90. léta 19. století, olej na plátně, rozměry malby 101 x 125 cm, signováno vpravo dole M. Kirschner, na rubu štítek s přípisem „Au bord du ruisseau Marie Kirschner", štítek Sächsischer Kunstverein zu Dresden číslo 83, štítek rámaře „Konrad Barth & comp. Vegolderwarren- Geschäft München", monumentální původní adjustace, malba v původním stavu.

Sál 130 000 CZK 29. 11. 2018 19:10:52