#126

Zlaté kapesní hodinky Patek Philippe Chronometro Gondolo

#126

Watches
665 zobrazení
29. 11. 2018 18:00
5. aukce
5. aukce

Švýcarsko, Ženeva, přelom 19. a 20. století, pánské dvouplášťové kapesní hodinky, zlaté pouzdro o ryzosti 750/1000, číslo 248754, vnitřní plášť značen Chronometro Gondolo, No. 142887, Patek Philippe & Cie Genéve, Fabricado escpressamente para Gondolo & Labouriau Relojocires RIO- DE-JANEIRO, bílý emailový číselník signovaný Patek Philippe & Cie Genéve, Chronometro Gondolo, můstkově dělený stroj signovaný Patek Philippe & Cie Geneve, No 142887, Pat. Jan. 13. 1891, stroj v chodu, průměr 55,5 mm, šíře 15 mm, celková váha 132 g.