#108

Empírové stolní hodiny s hracím strojem

#108

Watch
1 limit
504 zobrazení
Vyvolávací cena: 60 000 Kč
29. 11. 2018 18:00
5. aukce
5. aukce

Rakousko nebo Čechy, 1. čtvrtina 19. století, dřevěná hodinová schránka s motivem harfenisty, částečně zlaceno, mosazné apliky, stroj kotvový s pérovým pohonem, čtvrťové bití a datumář, původní hrací stroj, funkční hodinový i hrací stroj, v minulosti restaurováno, celkové rozměry 50 x 37 x 18 cm.