datum aukce 29. 11. 2018 18:00
137
prodáno za: 85 000 CZK
vyvolávací cena: 60 000 CZK

108. Empírové stolní hodiny s hracím strojem

Rakousko nebo Čechy, 1. čtvrtina 19. století, dřevěná hodinová schránka s motivem harfenisty, částečně zlaceno, mosazné apliky, stroj kotvový s pérovým pohonem, čtvrťové bití a datumář, původní hrací stroj, funkční hodinový i hrací stroj, v minulosti restaurováno, celkové rozměry 50 x 37 x 18 cm.

Sál 85 000 CZK 29. 11. 2018 18:40:17
Sál 80 000 CZK 29. 11. 2018 18:40:07
Sál 75 000 CZK 29. 11. 2018 18:40:06
Sál 70 000 CZK 29. 11. 2018 18:40:05
Sál 65 000 CZK 29. 11. 2018 18:39:51
9****5 60 000 CZK 29. 11. 2018 18:39:42