#8

Alfons Mucha - čtyřdílné dekorativní panó

#8

Varia
973 zobrazení
26. 3. 2017 16:00

Reliéfně provedené dřevořezby podle návrhu Alfonse Muchy (1860-1939) Název: Probuzení rána, Záře dne, Snění večera, Odpočinek noci Datace: okolo roku 1899 Technika: reliéfně provedená dřevořezba do hruškového dřeva Rozměry: 148 x 40 cm Stav: rámováno, zakonzervováno, zadní strana bez zásahu Provenience: soukromá sbírka Ivančice, aukční prodej - Aukční dům Sypka, 30. 1. 2005