#76

Unikátní noční světelné projekční hodiny

#76

Watch
750 zobrazení
26. 3. 2017 16:00

Evropa – pravděpodobně Německo, počátek 19. století, velmi vzácné a málo se vyskytující noční světelné projekční hodiny, hodinový stroj s vřetenovým krokem, malovaný číselník z bezbarvého skla, ocelové ručičky, schránka ve tvaru gotického relikviáře, zlacený a patinovaný bronz, mosaz, skleněná čočka, v zadní části schránky je vyjmutelná zásuvka s kahanem, zrcátkem a zásobníkem, hodiny jsou plně funkční, celkové rozměry 24 x 30 x 10 cm.