#4

Secesní mísa Daum Nancy se stříbrnou montáží a originální etuí

#4

Glass
765 zobrazení
26. 3. 2017 16:00

Francie, okolo roku 1900, značeno Daum Nancy, původní stříbrná zlacená montáž, puncováno, původní cestovní etue, bezbarvé sklo, hluboký leptaný a zlatem malovaný květinový dekor, rozměry 12 x 25 x 25 cm.