#13

Ruský stříbrný servis pro 12 osob

#13

Silver
908 zobrazení
26. 3. 2017 16:00

Svaz sovětských socialistických republik, 1. polovina 20. století, stříbro zdobené rytinou a zlacením, sovětské puncovní značky, ryzost 875/1000, obsah servisu: konvice 21,5 x 20,5 x 11 cm, cukřenka 9,5 x 13 x 9 cm, 12 kusů šálků 4 x 8,2 x 6 cm, 12 kusů podšálků 1 x 10,5 x 10,5 cm, 12 kusů lžiček, celková váha 2 195 g.