#12

Luxusní váza Moser

Luxusní váza Moser
Luxusní váza Moser
Luxusní váza Moser
Luxusní váza Moser
Luxusní váza Moser
Luxusní váza Moser
Luxusní váza Moser
Luxusní váza Moser
Luxusní váza Moser
Luxusní váza Moser
Luxusní váza Moser
#12

Luxusní váza Moser

Glass
936 zobrazení
26. 3. 2017 16:00

Čechy, Karlovy Vary, Moser, počátek 21. století, na základně leptaná značka Moser, design 1882 (výrobní číslo 594, číslo dekoru 180), topasově hnědé sklo (Amber), natavené uši, na čelní straně barevná reliéfní malba ptáka sedícího na větvi dubu a na zadní straně můry, zbývající plocha pláště a patky pokryty dubovými ratolestmi s bílými, červenými, zelenými, modrými, oranžovými a růžovými listy malovanými opaktním emailem, zlatě konturovanými a doplněnými reliéfními natavenými žaludy, uši, okraj a patka zlaceny, rozměry 26,5 x 15,5 x 15,5 cm.