aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
9 000 EUR

Čtyři denní doby (Probuzení rána, Záře dne, Snění večera, Odpočinek noci), konec 19. století až..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
100 000 EUR

Název: Alegorie Asie Datace: 80. léta 19. století Technika: olej na porcelánu Signováno: vpravo..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
100 000 EUR

Název: Alegorie Afriky Datace: 80. léta 19. století Technika: olej na porcelánu Signováno:..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
10 000 EUR

Švýcarsko, konec 19. století, velmi vzácné masivní tříplášťové pánské hodinky Calendrier Breveté s..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
3 300 000 EUR

JEDNY Z NEJLEPŠÍCH HODIN SVÉHO DRUHU NA SVĚTĚ Tyto unikátní astronomické hrací hodiny byly..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
170 000 EUR

Německo, Sasko, Glashütte, Julius Assmann, rok 1903, extrémně vzácné a mimořádně sběratelsky..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
undefined

Čína, pozdní období vlády dynastie Ming (1368 - 1644) až období éry Kangxi (1661 - 1722) Velká..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
undefined

Čína, 18. století, Qing dynasty, Qianlong / Jiaqing period Výjimečně kvalitně provedený reliéf z..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
undefined

Čína, období Severní a Jižní dynastie (386 – 589) až období vlády dynastie Liao (907 - 1125)..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
100 000 EUR

Název: Pouliční scéna Datace: rok 1920 Technika: olej na plátně Rozměry malby: 80,5 x 60 cm..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
770 000 EUR

Název: Fantastická krajina Datace: rok 1913 až 1914 Technika: olej na plátně Rozměry malby:..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
380 000 EUR

Název: Pojďte ke mně všichni Datace: rok 1938 Technika: olej na plátně Rozměry malby: 50 x 61..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
40 000 EUR

V pondělí – Pradlena, uváděno také jako Její sukýnka, rok 1909, olej na plátně, rozměry malby 54 x..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
55 000 EUR

Rakousko, Vídeň, okolo roku 1914, velmi vzácné stolní hodiny vyrobené podle návrhu významného..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
230 000 EUR

Název: Muž s dýmkou a pivem (Hajný) Datace: rok 1934 Technika: olej na plátně Signováno a..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
70 000 EUR

Rakousko, Vídeň, okolo roku 1815, elegantní a sběratelsky mimořádně vzácný šicí stolek z období..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
20 000 EUR

Rakousko, Vídeň, okolo roku 1820, elegantní a sběratelsky mimořádně vzácný pozdně empírový psací..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
25 000 EUR

Rakousko, Vídeň, okolo roku 1820, elegantní a sběratelsky cenný šicí stolek z období biedermeieru,..