#155

Stříbrná rakousko-uherská patrontaška

#155

Zbraně a faleristika
5 limitů
543 zobrazení
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
25. 10. 2020 19:00

Rakousko-Uhersko, počátek 20. století, stříbrná dělostřelecká kartuše, stříbro o ryzosti 800/1000, celková hmotnost 212,07 g, rakousko-uherský punc - hlava Diany, mistrovská značka J.K, mosaz, kůže, původní stav – viz foto, nečištěno, mírně poškozeno, celkové rozměry 9 x 15 x 5 cm.