#125

Zlatá tabatěrka

Zlatá tabatěrka
Zlatá tabatěrka
Zlatá tabatěrka
Zlatá tabatěrka
#125

Zlatá tabatěrka

Varia
1 limit
740 zobrazení
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
25. 10. 2020 19:00

Rakousko-Uhersko, Budapešť, konec 19. až počátek 20. století, zlaté pouzdro obdélného tvaru, po celém vnějším plášti zdobeno jemným gilošováním, okraj vrchní části zdoben reliéfním florálním motivem, Au 585/1000, celková váha 75,01 g, značeno rakousko-uherským puncem: hlava lišky, mistrovská značka AV, velmi pěkný stav – viz foto, celkové rozměry 8 x 4,8 x 1,1 cm.